Axe Mate Club - the throwing games

Strzelanie

Kogo nie kręci strzelanie...  U nas możesz sprawdzić się w strzelectwie z wykorzystaniem wysokiej jakości broni wiatrowej. To idealny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności i celnego oka, w bezpiecznych warunkach, na specjalnie przygotowanej do tego celu strzelnicy.
W tej sytuacji szczególnie ważne jest, aby przed rozpoczęciem strzelania z ostrej amunicji, zapoznać się z zasadami obchodzenia się z bronią, wyćwiczyć właściwą postawę strzelecką, a przede wszystkim wytrenować celność. Ze względu na niskie koszty w naszej strzelnicy, można wyćwiczyć do perfekcji celność oraz inne elementy strzelania, pod wprawnym okiem naszego instruktora.
Będziesz mieć okazję strzelać z pistoletu CZ 75 w wersji P-07 Duty. Dzięki systemowi Blow Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka, a prędkość wylotowa 110 m/s śrutu kaliber 4,5 mm, zapewni ci niezapomniane wrażenia oraz precyzję strzału.
Natomiast karabin, amerykańskiej firmy Crosman wzorowany na M4 i M16, zapewni niezapomniane wrażenia podczas strzelania ogniem pojedynczym i ciągłym. Wyposażony w celownik kolimatorowy, zapewni precyzję i komfort każdego strzelca.

rezerwacja zarezerwuj i kup